Jesteś tutaj: Strona główna  › Usługi  › Tłumaczenia

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia specjalistyczne są niewątpliwie najtrudniejsze, ale jednocześnie najciekawsze. Codziennie wykonujemy setki tłumaczeń dla firm, które potrzebują przetłumaczonych dokumentów takich jak instrukcje obsługi. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia konsekutywne, techniczne, symultaniczne, farmaceutyczne, chemiczne, prawnicze oraz biznesowe. 
 
Tłumaczymy z niemal każdego języka, wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione. Każdy tłumacz, z którym podejmujemy się współpracy, posiada odpowiednie kwalifikacje z danej dziedziny wiedzy. Teksty są zaś redagowane przez osoby, dla których język docelowy jest językiem ojczystym. 
 
Wykonujemy tłumaczenia w kategoriach takich jak energetyka, budownictwo, ciepłownictwo,  farmacja, medycyna, ochrona środowiska, marketing, strony www, katalogi, oferty, literatura, instrukcje obsługi, elektronika i wiele innych. 
Teksty do naszego biura mogą być dostarczone w dowolnym formacie – mailem, na płycie CD, DVD bądź w formie papierowej. 
 
 
W zależności od wymagań i przeznaczenia danego tekstu oferujemy trzy rodzaje tłumaczeń:
 
Pełen pakiet – profesjonalne tłumaczenie + weryfikacja + zapewnienie jakości
Przed rozpoczęciem tłumaczenia, dokładnie badamy przedmiot oraz dziedzinę. Stworzona baza terminologiczna pomaga nam tłumaczyć w sposób sprawny i profesjonalny. Dla tłumaczy, którzy podejmują się realizacji tłumaczeń, język docelowy jest często językiem ojczystym, co pozwala na uniknięcie ewentualnych błędów. Dodatkowo weryfikacja, którą wykonuje specjalista, to gwarancja całkowitej spójności tekstu. Usługę tą poleca się w przypadku tłumaczeń specjalistycznych tekstów. 
 
Udoskonalona usługa tłumaczenia wraz z weryfikacją
Profesjonalizm tłumaczeń zapewnia specjalista, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Weryfikacja przetłumaczonego już tekstu, którą wykonuje inny tłumacz, pozwala na całkowitą weryfikację dokumentów pod względem poprawności stylu oraz spójności tekstu. Usługę stosuje się w tłumaczeniach materiałów promocyjny i marketingowych, a także broszur i ulotek o produktach, itp.
 
Profesjonalne tłumaczenie
Tłumaczenie wykonane przez zawodowego tłumacza, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Usługa zalecana w przypadku krótkiej korespondencji biznesowej, ogólnych treści, podstawowych materiałów firmowych i prywatnych.