Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Struktura firmy

STRUKTURA FIRMY

Zespół ILS składa się z odpowiednio przygotowanych kierowników projektu, którzy podczas wykonywania każdego zadania współpracują z doświadczonymi i wykwalifikowanymi  lingwistami oraz informatykami. Na dzień dzisiejszy z naszą Agencją stale współpracuje ponad 750 tłumaczy pisemnych i ustnych.  Jesteśmy członkami międzynarodowych stowarzyszeń, które zrzeszają agencje i biura tłumaczeń z całego świata.  Zespół fachowców, z którymi podejmujemy współpracę, to gwarancja tłumaczeń na najwyższym poziomie. 
 
Dział Zarządzania i Rozwoju – zespół ten odpowiedzialny jest za kwestie związane z administracją biura i finansami; ustala cele i zadania dla całej firmy oraz poszczególnych członków firmy.
 
Dział Zarządzania Projektami – zajmuje się monitorowaniem i zarządzaniem projektami językowymi dla klientów korporacyjnych; składa się z doświadczonych oraz wyspecjalizowanych kierowników projektu, którzy realizują większe zlecenia tłumaczeniowe dla kluczowym klientów. W składzie działu znajdują się także kierownicy zajmujący się mniejszymi projektami. 
 
Dział Badań i Rozwoju – testuje i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne, które mają na celu usprawnienie realizacji zadań oraz zapewnienie najwyższej jakości usług.
 
Dział Zapewniania Jakości – zajmuje się monitorowaniem poszczególnych działań związanych z wykonywaniem zleceń; zapewnia, że każde tłumaczenie jest zgodne z obowiązującymi standardami; odpowiada także za weryfikację tłumaczy, którzy współpracują z Agencją Tłumaczeń ILS.
 
Dział Rozwoju Sieci Partnerskiej – odpowiada za rozwój partnerskiej siec biur, które działają pod szyldem ILS.