Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Dlaczego ILS?

DLACZEGO ILS?

Wieloletnia działalność naszego biura tłumaczeń dowodzi temu, że doświadczenie lingwistów oraz wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych to gwarancja profesjonalizmu.
Nasz zespół tworzą ludzie, którzy lubią swoją pracę i wkładają w nią całe serce. Zdajemy sobie sprawę, że dbałość o jakość wykonywanych usług pozwala zachować najwyższy poziom tłumaczeń. W ten sposób możemy skutecznie pomagać firmom w rozwijaniu możliwości. 
Dbamy o to, by nieustannie zdobywać nową wiedzę oraz umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu i oferować indywidualnie dopasowane rozwiązania. 
 
SIEDEM powodów odróżniających ILS od konkurencji
 
Poufność
Wszystkie dokumenty, które powierza nam Klient są bezpieczne. Pomaga nam w tym najnowocześniejsze centrum archiwizacji  i kodowania danych, DATA CENTER BEYOND, Przestrzegamy norm ISO 9001:2008 oraz PN-EN 15038, które wymagane są przez System Zarządzania Jakością.
 
Punktualność
Nowoczesne oprogramowanie wspiera nasz w procesie realizacji tłumaczeń. SDL Trados Studio Professional 2011 oraz inne oprogramowanie pomocnicze, pomagają naszemu zespołowi działać szybciej bez konieczności rezygnacji z najwyższej jakości tekstów. Jesteśmy zawsze terminowi.
 
Niezawodność
Specjalistyczna wiedza, umiejętności oraz doświadczenie naszych tłumaczy to gwarancja usług translatorskich na najwyższym poziomie. Nasi Klienci mogą skorzystać również z usług native speakerów ,którzy skutecznie weryfikują oraz redagują przetłumaczone już teksty. 
 
Zaangażowanie
Każde zlecenie jest dla nas ważne, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze motto to „Traktuj swojego klienta w ten sam sposób, w jaki Ty chciałbyś być traktowany". Niezależnie od tego czy mamy przed sobą prosty czy też skomplikowany projekt, pamiętamy o powyższej maksymie. Zależy nam bowiem na tym, by spełnić oczekiwania każdego klienta. 
 
 
Elastyczność
Przez cały czas zdobywamy nową wiedzę i umiejętności tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W realizacji projektów na czas pomagają nam profesjonalne oprogramowanie oraz specjalistyczne narzędzia. Dzięki nim jesteśmy w stanie pracować szybko i jednocześnie zachować najwyższą jakość usług.
 
Profesjonalizm
Współpracujemy wyłącznie z fachowcami, dlatego każde wykonywane przez nas zadanie cechuje najwyższa jakość. Wiemy, że świat zmierza nieustannie do przodu – my również staramy się dorównać mu kroku. Jesteśmy profesjonalistami, którzy nie boją się nowych wyzwań.
 
Bezpieczeństwo
Dokumenty, które powierza nam klient, przechowujemy w poufałości, co pozwala nam chronić zarówno klientów, jak i jakość wykonywanych przez nas usług. 
 
Najwyższy czas zmienić dotychczasowego dostawcę tłumaczeń na Agencję Tłumaczeń ILS.